Worldpest

Apartman İlaçlama

İLAÇLAMA

APARTMAN İLAÇLAMA

Bilindiği üzere birçok haşere binaların ortak kullanım alanlarından evlerimize girmektedir. Bina çatıları, bodrum katları, sığınaklar, bakımsız bahçeler, açık rögarlar gibi. Apartmanlarda bulunan alanlardan çeşitli böcek üremekte ve bizleri rahatsız etmektedirler. Bu gibi durumlarda apartman ilaçlama ve diğer bakımlar gerekmektedir.

APARTMAN İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Apartman ilaçlama genel haşereler üzerinde büyük bir etki oluşturmakla uzun süreli koruma sağlar. Bu haşerelerin bazıları başta hamam böceği, pire, fare, gümüşçün böceğidir. Bahçe alanlarında görülen haşere türleri kene, fare, pire, örümcek, kertenkele, ormanlık alanlarda yılan, akreptir. Çatılardan evlerimize ve apartmanlarımızın ortak kullanım alanlarına çıkan haşerelerin başlıcaları; fare, çatı sıçanı, pire örümcek, akrep ve şark hamam böcekleridir. Ancak apartman ilaçlama yapılmış olan binalarda bu gibi sorunlarla karşılaşmak pek azdır.

APARTMAN İLAÇLAMAK İÇİN DOĞRU İLAÇ

Binaların rögar kapaklarının sağlam olmaması veya açık bırakılması sonucu rögar sinekleri lağım fareleri gibi haşere türleri oluşmaktadır. Apartman ilaçlama yapmadan kendi çabalarınız ile verimsiz, bu haşerelerden profesyonel ilaçlama hizmeti almadan tamamen kurtulmanız mümkün değildir. İlaçlama şirketi seçerken onaylı ve ruhsatlı ilaçlarla ilaçlanmasına dikkat edilmedir. İstanbul böcek ilaçlama firması WORLPEST İLAÇLAMA olarak rutin apartman ilaçlama hizmetini sağlık bakanlığından ruhsatlı ilaçlarla periyodik olarak yapmaktayız.

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?