Worldpest

Otopark İlaçlama

İLAÇLAMA

OTOPARK İLAÇLAMA

Otoparkların olduğu yerler bilindiği üzere zemin katı, bodrum katı ve ya diğer açık alanlarda bulunmaktadırlar. Genellikle bina altlarında olanların birçoğu rutubet, nem, ve su sızıntıları içerisinde oldukları için bütün haşerelerin yaşamalarına elverişli alanlardır. Toprakla içi içe olan bu seviyelerde bütün haşerelere rastlamak mümkündür. Lağım giderlerinin olması ile; lağım fareleri, gider sinekleri, pire ve hamam böceklerinin sık görüldüğü yerlerdir. Otopark ilaçlama bakımı yapılmamış binalarda zararlı canlılar avlanmak için günün uygun zamanını beklerken buralarda pusuya yatarlar.

Bu alanlar; Su, toprak, nem ve lağımla birleştiğinden dolayı yeryüzünün en tehlikeli sığınakları haline gelmişlerdir. Çeşitliliğin çok olmasıyla barınak ve yiyecek sıkıntısını çeken canlılar bina içinde gıda alanlarına yönelirler. Böylece yürüyen uçan ve kemirgen haşereler avlanırken açık buldukları kapı ve pencerelerden evlerin içine girer ve burada yuvalanır. Yapılan keşifler sonucunda evlere giren zararlıların neredeyse tamamı bodrum ve zemin katlarından geldikleri tespit edilmiştir. Bu olumsuzlukları bertaraf etmenin en etkili yolu otopark ilaçlama ile kalıcı çözümler üretmektir. Burada yapılması gereken sadece bir haşereye değil bütün zararlıları kontrol edebilmek için; larvasit,insektisit,rodendisit kullanılarak profesyonel bir haşere ilaçlama hizmeti almaktır.
Otopark ilaçlama işi bilgi isteyen ve risk seviyesi yüksek olan tehlikeli bir durumdur. Uygulanacak ilaçların doğru seçilmemesi ve dozunun olması gerektiğinin altında ya da üstünde olası ile geçersiz uygulama ya da ölümle sonuçlanana bir vakaya maruz kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sağlık bakanlığı onaylı bir ilaçlama firması ile irtibata geçerek garantili bir çözüme ulaşabilirsiniz. Siz de daha çok bilgi ve otoparklarınız için ücretsiz keşif hizmetinden yararlanmak için lütfen iletişim kısmından bizimle irtibata geçiniz.

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?