Worldpest

Hakkımızda

01

HAKKIMIZDA

WORLDPEST

Haşere İlaçlama Servisi

Worldpest Haşere İlaçlama firmamız, öncelikli olarak haşere ilaçlama ve zararlıları kontrol altına alma konularında çevreci ilkeler benimsemiş, köklü bir yapı ile genç dinamik personel kadrosuna sahip bir kuruluştur. Sağlık bakanlığı iznimiz, biyosidal uygulama sertifikalarımız ve periyodik gözetim ve denetimlerden geçerek sınıfında alışılmış yöntemlerden sıyrılarak özgün metotlarımız ile müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız.

Neden Worldpest; “ÖNCELİKLE ÇALIŞMALARIMIZI %100 GARANTİ İLE SONUÇLANDIRIYORUZ.”

*Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, sorunu çözmek için önceden uzman kişilerce oluşan ekiplerden keşif yaparak, doğru uygulamayı ve miktarını kararlaştırmak.
*Tehlike bölgesi oluşturarak uygulama anında ve sonrasında belli bir süreye kadar canlı bağlantılarını kesmek.
*Sorunun kaynağını tespit ederek, müşteri ve alanda yaşayan bireyleri bilgilendirerek kısmi önlem almalarını sağlamak ve konu hakkında brifingler vermek.
*Sınıfında farklı olarak, çevreci bir yaklaşım ile alan dışına kimyasal ve insektisit yayarak diğer canlıları ve eko sisteme büyük zararlar verecek fumügasyon gibi tehlikeli uygulamaları tercih etmemek.
*Müşteri kaydı oluşturarak uygulama sonrasında 14. gün çağrı merkezimizden arayarak hizmet kaydı hakkında düşüncelerini sormak.
*Yaptığımız her uygulama en az 6, en çok 12 iki ay olmak üzere firmamız tarafından garanti edilerek bu zaman içerisinde nükseden vakalar için tekrardan ücretsiz uygulama ile güven vermekteyiz.
*Çağrı merkezimizde kendi müşterimiz olma koşulu aranmaksızın arayan her vatandaşımıza ücretsiz bilgi ile ev-iş yeri gibi mekanlarına ücretsiz keşif gönderme hakkını veriyoruz.*Sağlık bakanlığı izin ve çalışan uzman kadro ve yeterlilik belgesi ile biyosidal ürün uygulama servisi raporlarıyla kurumsal firma olarak kaliteli hizmet farkını yaşatıyoruz.

World Pest

Haşere İlaçlama Servisi

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz alanda kalite ve güven içerisinde müşterilerimize sağlıklı bir yaşam konusunda destek olarak ve istediklerinde ulaşılmaz değil her an kendileriyle irtibat içerisinde olarak güven vermeyi prensip olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Vizyonumuz

İlaçlama ve çevre pest kontrol adına önümüzde ki 10 yıl içerisinde bölgemizin dışına çıkarak üstün teknoloji ekipmanları ile bütün yurttaşlarımıza sağlıklı yaşam hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

WORLDPEST HAŞERE İLAÇLAMA ailesi olarak, bölgemizin dışına çıkarak yurdumuzun bütün illerine yeterli sayıda şubelerimizi kurarak, üstün teknoloji ekipmanları ile ülke çapındaki sağlık sektörünün bir yardımcı kolu olmak, insan sağlığı üzerindeki tehlikeleri gerektiği gibi bertaraf ederek ve ya kontrol altına alarak bütün yurttaşlarımıza sağlıklı yaşam hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Worldpest Haşere Isı İlaçlama Ve Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?