Worldpest

Otel İlaçlama

İLAÇLAMA

OTEL  İLAÇLAMA

Otel ilaçlama, konaklama tesislerinde hijyen kurallarının başında gelmektedir. Çevrede böcek ve diğer haşerelerin varlığı otellerde ve diğer benzeri konaklama tesislerinde tiksindirici ve korkutucu görünümleriyle müşteriler üzerinde kötü intibalar bırakmaktadır. İşlevi gereği günübirlik müşteriler tarafından kullanılan bu tesisler çeşitli bölgelerden gelen insanların, bavulları ve diğer kullanım eşyalarından çeşitli böcek ve diğer mikroskobik canlıların taşınmasına neden olabilmektedir.
Otel ilaçlama bakımı düzenli ve aylık periyotlarla profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Bu durum ihmal edilirse çevrede: fare, hamam böceği, mite, bit, tahtakurusu ve diğer haşereler tesiste hoş olmayan görüntüler sergilemekle müşterilerin kaçmalarına neden olabilirler. Özellikle en çok şikayet geceyi otelde geçiren müşterilerin sabaha kadar tahtakurusu ısırıkları ile gece vermiş olduğu huzursuzluğun işletmeye olan güvenlerinin bitmesi ile sonuçlanmasıdır. Benzer sorunlardan birisi de bit bulaşmasıdır. Yerli ve yabancı müşterilerin her daim barınması ile, otel ilaçlama ve dezenfekte bakımları aksatıldığında, salgın hastalıkların oluşumu ve toplu insan kıyımlarına sebebiyet verebilir.

Otel İlaçlama
Otel ilaçlama Sağlık Bakanlığı tarafından da sıkı takip edilmektedir. Otel ilaçlaması ve diğer önemli konuların başından gelen, yatak temizliği, gıda-mutfak, havuz ve spor komplekslerinin hijyen bakımlarına dikkat edilmiyorsa, otel mahkeme kararı ile mühürlenerek öngörülen belli bir zamana kadar cezalandırılır ve bütün şartların iyileştirilmesi ile sıkı yaptırımlar uygulanır. Bununla da kalmayarak sürekli devlet tarafından ani baskınlarla kontrolleri gerçekleşir.
Otel ilaçlama hizmetini firmamız Sağlık bakanlı ve tarım Köy işleri bakanlığının onayına sahip sertifikalı uzman kadrosu ve bakanlığın onayladığı insan sağlığını etkilemeyen ilaçlarla yapmaktadır. Kokusuz, renksiz ilaçlarla müşterileri rahatsız etmeden kolay ve kesin çözüm sağlayan insektisitlerle haşere kontrolleri sağlanarak işletmenizle müşterilerinize güven verebilirsiniz.

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?