Worldpest

Site İlaçlama

İLAÇLAMA

SİTE İLAÇLAMA

Siteler insanların toplu yaşadığı yerler olduğundan yerlerin ortak kullanım alanlarına atılan çöp ve eski eşyalardan haşere oluşması kaçınılmazdır. Büyük sitelerde bu sorun daha fazladır. Site ilaçlama sayesinde bu haşerelerden kurtulmanız mümkündür.

Evlerde, bahçelerde beslenen evcil hayvanların rutin bakımları yapılmaması nedeniyle oluşan pire, kene, fare ve bit gibi haşereler site alanlarında üreyen haşerelerdir. Bu haşerelerin oluşmaması konusunda bilgi almak ve oluşan haşerelerin ilaçlanması konusunda profesyonel ilaçlama firmalarından hizmet alınmalıdır. Site otoparkları, sığınaklar, depolar ve kazan daireleri haşere üremelerine müsait alanlardır.

Sitelerin kapalı alanlarında olduğu gibi açık alanlarında da uçan haşere ve diğer haşereler üremektedir. Periyodik ilaçlama ve rutin bakımlarla böcek ilaçlama servisimizle rahat edebilirsiniz. Yapılacak hizmetler ve gerekli uygulamalar hakkında şirketimizden ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?