Worldpest

bahçe ilaçlama

Her ne kadar kendimizi şehir hayatına adapte ediyor olsak da, büyük şehirlerde de doğayla iç içe olduğumuz alanlarda çok temel sorunlarla karşılaşmamız mümkün. Bu duruma verilebilecek en basit örnek haşere sorunu. Özellikle mega kentlerde zaten azalmış olan park ve bahçe alanlarında, bazen başa çıkılamaz böcek vb. haşere sorunlarıyla karşılaşabilmemiz mümkün.

Böyle durumlarda kentin kalabalık semtlerinden olan Beşiktaş bahçe ilaçlama firması konusunda arayışlar da ortaya çıkabiliyor. Bildiğiniz üzere Beşiktaş hem pek çok sektörden firmanın iş yerlerinin bulunduğu, sosyalleşecek pek çok mekanın bulunduğu; öte yandan yerleşim yeri olarak da binaların yakın ve kalabalık olduğu bir semttir. Bu semtte de ilaçlama ihtiyaçlarının ortaya çıkması kaçınılmazdır. Çünkü bahçe, iş yeri, ev, ofis, depo vb. alanlarda bulunmayı çok seven haşereler Beşiktaş gibi bunun duruma oldukça elverişli olan bölgelerde sorun çıkartabilmektedirler.

Özellikle bahçelerden evlerimize, iş yerlerimize, depolara ve hatta otellere giren böcekler ve diğer haşereler, bulundukları ve gezdikleri alanlara pek çok mikrop, bakteri, virüs bırakmaktadırlar. İnsan sağlığı için riskli olan bu durumu ortadan kaldırmak adına mutlaka ve mutlaka ilaçlama servisi alınmalıdır.

Beşiktaş bahçe ilaçlama firması seçenekleri arasında başarılarıyla öne çıkan firmamız da, profesyonel hizmeti ve ilaçlama konusunda Sağlık Bakanlığı’ndan aldığı onayıyla ilaçlama konusunda yüzde yüz memnuniyet garantisi sunmaktadır. Bu alanda uzmanlaşmamış, hangi böcek ve haşereye hangi ilaçlama çözümünü uygulaması gerektiğini kestiremeyen ekiplerin yapacağı uygulamalar kesinlikle sorunu çözmeyecek, hatta yanlış ilaçlama uygulaması yüzünden pek çok hayati risk durumunu da meydana getirecektir.

Bahçe İlaçlaması Çeşitleri Nelerdir?

World Böcek İlaçlama tarafından Beşiktaş bölgesi ve diğer her bölge adına gelecek bahçe ilaçlama istekleri için uygulanacak yöntemler şu şekildedir;

Sinek ilaçlama uygulaması: Uygulanacak granürler seyreltilerek bahçedeki bitkilere, ağaçların yapraklarına ve dallarına, binaların duvarlarına ortalama insan boyu mesafesinde sürülmektedir.

Fare ilaçlama uygulaması: Bahçenin sınırlarını belirleyen çitlerin kenarlarına, eşit mesafede olacak şekilde kemirgen kontrol istasyonları kurulmaktadır.

Böcek ilaçlama uygulaması: Bu uygulamanın içerisine pek çok çeşit böcek, kene, akrep vb. haşereler de dahil edilmektedir. Hepsinin yarattığı sorunlar için ortak çözüm olarak uygulanacak ilaçlar öncelikle su ile seyreltilip ardından püskürtme pompasıyla bahçede kuru alan kalmayacak biçimde çimlere sıkılmaktadır.

Beşiktaş Bahçe İlaçlama Firması Arayışlarınızda WorldPest İlaçlama Yanınızda!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?