Worldpest

ilaçlama

Doğal yaşam alanlarının yok olması ya da ihtiyaçlarını karşılayamamaları nedeniyle farelerin insanların yaşam alanlarında yuvalanması sıklıkla rastlanan bir durumdur. İnsan sağlığına zarar verebilen bu hayvanların hızlı üremeleri nedeniyle mücadelesi de oldukça zordur. Beşiktaş fare ilaçlama konusunda profesyonel hizmet sunan World Böcek İlaçlama firması bu mücadelede etkili ve kalıcı çözümler sunar.

Kaliteli Ürün ve Hizmet

World Böcek İlaçlama, Sağlık Bakanlığından gerekli izinleri almış, çevreci bir anlayışla hizmet sunan profesyonel bir firmadır. Haşere ve zararlıların insan sağlığına zarar vermemesi için çalışmalar yürütülürken kullanılan ilaçlar mümkün olduğunca çevreye zarar vermeyecek şekilde uygulanır.

Firmanın sahip olduğu biyosidal uygulama sertifikaları, çalışmalarının periyodik olarak denetimi ile özgün bir çalışma sistemi benimsenmiştir. Genç, dinamik, deneyimli ve uzman personel kadro tüm işlemlerde müşteri odaklı olarak çalışır, insan sağlığına maksimum özen gösterir.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Firmaya gelen fare ilaçlama Beşiktaş taleplerinde öncelikle ilaçlanacak yerin yerinde incelenmesi tercih edilir. iş sözleşmesi yapılmadan önce işi yapacak uzman ekip müşteriye uygun bir saatte verilen adrese ulaşarak gerekli incelemeleri yapar. İlaçlanacak ev ya da iş yerinin büyüklüğü, farelerin türü gibi konularda tespitler yapılır.

Böylece yapılacak işin nitelikleri belirlenmiş olur. Bu aşamadan sonra yapılacak işe göre bir fiyat teklifi hazırlanır. Müşteri tarafından teklifin kabul edilmesi halinde sözleşme yapılır. Keşif hizmeti tamamen ücretsiz olup müşteriden ücret talep edilmez.

Beşiktaş Fare İlaçlama İşlemleri

Sözleşme yapıldıktan sonra belirlenen tarihte haşere ilaçlama işlemleri gerçekleştirilir.

Firmanın sunduğu fare ilaçlama hizmet özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Uygulama sırasında ve sonrasındaki belirli bir sürede alana canlı girmesine izin verilmez,
  • Gereği halinde alanda ve çevresinde yaşayanlara eğitimler verilir.
  • İnsanlara, eko sisteme ve diğer canlılara zarar vermeyecek ürünler kullanılır
  • 6 ay ile 12 ay arasında bir garanti süresi verilir. Bu sürede fare görülmesi halinde ücretsiz ilaçlama yapılır
  • İlaçlama sonrasındaki haftalarda gerekli kontroller yapılır

Tüm bu özelliklere ve daha fazlasına sahip hizmetlerden faydalanmak için firma ile temasa geçilebilir. Haşere ile mücadele konusunda bilgi almak ya da ücretsiz keşif hizmeti almak isteyen herkese ücretsiz danışmanlık verilir.

Beşiktaş Fare İlaçlama Firması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?