Worldpest

Böcek ilaçlama fiyatları ; Günümüzde sürekli baskın ve istilaları ile refahımızı tehlike altına alan haşere gurubunun tehditlerinde korunmak için alınacak fiziki müdahalelerin başında pest kontrol diğer bir deyim ile böcek ilaçlama adı altında yapacağımız çalışmalar ile sadece bu işin üstesinden gelebiliriz.

2017 YILI İLAÇLAMA FİYATLARI

 Böcek ilaçlama fiyatları : Bu alanda hizmet veren sektörlerin bir çoğu maalesef tam teşekküllü olmayarak: Ekipman eksikliği,amatör teçhizatlar,yanlış edevat kullanımı,ucuz ve etkileri kısa süren ve ya kısmı müdahale insektisitleri, iş başlangıç -yürütme ve sorunun kaynak tespitini tam yapamayarak ancak; düz mantık üzerinde böcek ilacı sıkarak işi olumlu bir sonuca kavuşturamayacak amatör personeller dahilinde verdikleri hizmet,Sağlık Bakanlığı-Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığı onay ve ruhsatlarını alamamış ve diğer kalite belgelerine sahip olmayan amatör ve ya ruhsatsız böcek ilaçlama firmaları ya da firma adı altında çalışan bireylerin, mekanınıza hizmet bedeli karşılığını size cazip gelebilmesi için profesyonel bir hizmetin kat ve kat altında değer biçerek sizi ikna edebilmenin gayesi ile iş hukukunda etik olmayan tavırlar sergilemektedirler.Lütfen bu gibi şirketlere dikkat ediniz. Biz World Böcek İlaçlama olarak, hizmet alacağınız ilaçlama şirketleri, garantili böcek ilaçlama şartları adı altında hizmet veriyor ise birlikte çalışmalarınızı başlatmanızı tavsiye ederiz. Garanti şartları altında yapılan çalışmalar sorun çözülünceye kadar tek sefere mahsus ödediğiniz tarife üzerinden ücretlendirilirsiniz.

BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Böcek ilaçlama fiyatları :Ev ilaçlama, çatı ilaçlama, bodrum ilaçlama, bahçe ilaçlama, İş yeri ilaçlamaapartman ilaçlama, site ilaçlama, otopark ilaçlamarestaurant ilaçlama, fabrika ilaçlama, otel ilaçlama, gemi ilaçlamauçak ilaçlama vb yerlerin metre kare üzerinden hesaplanarak ve her haşereye karşı farklı ilaçlama çalışmaları olduğu için ancak gerçek fiyat tarifesi belirlenir. Bu gibi durumlar esas alınarak tahmini böcek ilaçlama fiyatları skalası aşağıdaki gibi oluşturulmuştur.
*85 ile 120 m2 =100-120 -150 TL arası (pire ilaçlama fiyatı,genel haşere ilaçlama fiyatı,fare ilaçlama fiyatı)
*200 ile 400 m2 bodrum ( pire ilaçlama hariç ise): 160-220 TL ( Pire ilaçlama fiyatları ; 220 – 250 TL dir.
*80 ila 150 m2 bahçe ilaçlama fiyatları:120 -150 TL dir.
*Çatı katı ilaçlama fiyatı: 110 -150 TL ‘dir
* 80 m2 bir restaurant ilaçlama fiyatları 120-150 TL dir.
Yukarıda belirtilinen hizmet ve hizmet bedeli karşılığındaki rakamlar 2017 MART VE ARALIK AYI için düzenlenmiş olan BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI gerçeğe yakın fiyatlandırmalardır.
Karınca ilaçlama makalemize baktınız mı?
Böcek İlaçlama Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?