Worldpest

 

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Baş belası olan ve ülkemizde üç türü bulunan hamam böceklerinden kurtulmak için profesyonel destek almadan oldukça güç ve pahalı maliyetlerle karşılaşabiliriz. Bunun için hamam böceği ilaçlama fiyatları için araştırma içerisine girebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki ilaçlama sektöründe ucuz fiyatlarla karşılaştığınızda başarılı sonuçlar alabileceğiniz ya da tam tersi başarısız bir destekle karşılaşacaksınız. Burada iyi bilmemiz gereken en önemli husus ilaçlama fiyatlarının cep yakmayacak tarifelerle ve ilaçlama için geriye dönük garanti şartlarını sunan bir firma ile anlaşma sağlamaktır. 2017 Böcek İlaçlama Fiyatlarımız için tıklayınız

Kalorifer Böceği İlaçlama Yöntemleri

Kalorifer böceği ilaçlama yaptırdığınız ilk günden itibaren böcekler ölmeye başlayacaklardır. Hamam böceği etkili ilaçlama yöntemi ilaçlamada iki vardır, birincisi jel ilaçlama ki bu en etkilisidir. Diğeri ise sıvı ilaçlama buda bariyer metodunda ve böcekleri ininde çıkarmak için harika bir yöntemdir, ancak uygulama ve kullanma alanları biraz sınırlıdır.

Hamam Böceği İlaçlama Garantisi

Yukarıda bahsettiğimiz gibi böcekler iki şekilde uygulanan ilaçlama ile etki altına alınacaktır. Jel ilaçlama duvar çatlaklar, kapı pervazları, süpürgelikler, buz dolabı arkası bulaşık makinesi üst ve arka paneli, prizler ve elektrik buatların giriş alanlarına belli aralıklarda jel yapılarak sonra da kenara çekilip gelişmeleri izlemek gerekir. Jel ilaca ulaşan her böcek içerisinde bulunan; mayonez, peynir suyu altı, peynir tortusu, lifli besinler, pudra şekeri, glikoz nişasta ile karşı konulmaz bir çekicilik ile saldırırken, aktif madde olan fibronil veya imidacloprid ile etki altına alınacaktır. Her gün azalan böcek popilasyonu yaklaşık 4 hafta sonra bitecektir.
Daha sonra bir ihtimal yeniden oluşabilecek böcekler için diğer firmaların ne şartlar sunduğunu baştan konuşmanızda fayda var. Yoksa diğer türlü yeniden bir ücret ödeyebilirsiniz. Bu durum karşısında garantili hizmet en iyisidir.

Hamam böceği ilaçlama Kalorifer Böceği İlaçlama garantisi firmamız tarafından 1 yıl sağlanmaktadır. Bir yıl içerisinde tekrardan oluşabilecek böcek belirtileri için ücretsiz ilaçlama hakkına sahipsiniz. Sık sorulan sorulara göz atınız Daha çok bilgi için lütfen çağrı merkezimizi arayınız 444 7 986 ve ya watsapp üzerinden soru sorunuz 05320624485

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?