Worldpest

 

Profesyonel Haşere İlaçlama Hizmetleri

İlaçlama alanında özellikle profesyonel hizmet alınması daha etkili ve doğru uygulama yapılması ile istenildiği gibi kaliteli sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır. Bu durumda böcek ilaçlama işlemi her alanda rahatlıkla uygulanacak olan işlemlerden biridir.
Jel, sıvı, yem şeklinde farklı tiplerde olan ilaç seçenekleri alana ve alanda bulunan zararlılara göre belirlenerek bu şekilde uygulama yapılmaktadır. Yuvalarında zararlılara etki edecek olan haşere ilaçlama işlemi ile alanda daha verimli sonuçlar alınabilir.
Fare evlerde olduğu gibi hiçbir alanda istenilmeyen zararlılardan biridir. Bu nedenle yapılacak olan fare ilaçlama işlemi ile daha etkili sonuçlar alınarak alandaki farelerin daha kısa süre içinde tamamen yok edilmesi sağlanır.

haşere ilaçlama servisi
haşere ilaçlama

Haşere ilaçlama

Haşere; bir takım zararlı canlıların genel adıdır. Bunlar: yürüyen ve uçan haşereler olarak sınıflandırılırlar. Yürüyen haşere içerisinde en tehlikeli olanlarından fare, yılan, akrep, kırkayak ve diğer böcek türleri gibi tehlike boyutları yüksek olanlar yer almaktadır. İnsanlık tarihi boyunca bu canavarlarla mücadele edilmiştir fakat yakın bir zamana kadar kesin başarıdan söz edilemez. Doğal yaşam bu canlılara her zaman fırsat sunmuştur. Çünkü eko sisteme dayalı bir yaşam çeşitliliği mevcuttur, bunlar her ne kadar doğal dengenin bir parçası olarak görülseler de insanlar için büyük tehlikeler arz ediyorlar.

Haşere; geçmiş yüzyıllar içerisinde büyük savaşların kaybından daha fazla insan yaşamlarını bu canlılar yüzünden yitirmişlerdir. Başlıcaları; verem, tifo, sıtma, diğer parazitler, yangı ile mikropların besin ve yaşam alanlardaki temasıyla taşımacılığını transit yollardan yayan bu canlılardır. Çünkü insanların yaşam alanlarına ortak olmuşlardır. Bunun başlıca sebebi besin ve barınma konusunda uygun şartların bir arada olmasındandır. Bunlardan kaçtıkça ve korunmaya çalıştıkça maalesef kesin çözüme ulaşılmamıştır. Ferdi mücadeleler bir yerden sonra pes etmekle sonuçlanıyor. Ya da yanlış ilaç ve doğru olmayan uygulama girişimi ile kendi sağlığımızı tehlikeye sokarak ölümcül kazalara sebep olabildiğimiz de çok olmuştur.

Haşere İlaçlaması Gereken Alanlar

Haşere sorununu; ortadan kaldırabilmek için ilaç sanayileri ve ilaçlama firmaları birleşerek ortak çalışmalar ve haşere üzerinde uzun gözlemler sonucu, kesin başarılara ulaşabilmişlerdir… Günümüzde yürüyen haşereler içerisinde: Fare için çeşitli yem, kırkayak, çıyan, kene, örümcek, karınca ve diğer böcekler ile  uçan haşerelere yönelik insektisit,  hamam böceği(karafatma, kakalak, oryantal, kalorifer böceği) olarak bilinen yaygın haşereler için ise, jel uygulaması sunulmaktadır. Bu profesyonel çalışma ile günümüz insanları daha kaliteli bir savunma ve hijyen dolu ortamda kalabilmenin tadını çıkarabilmektedirler. Detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Haşere İlaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?