Worldpest

haşere ilaçlama

Hamam böcekleri evler ve iş yerlerinde görülebilen haşere türlerindendir. Bu böcekler eşyalara dokundukları için insanların zehirlenmelerine veya alerji olmalarına neden olurlar. Bunun yanı sıra insanların hijyenik olmayan ortamda kalmalarına neden olurlar.

Bu nedenle hamam böceği bulanan mekanların ilaçlanması gerekir. Hamam böceklerinden kurtulmak için toz ve jel şeklindeki ilaçlardan yararlanılabilir. Ancak bu böcekler için geliştirilen çok sayıda ilaç olduğundan en etkilisini bulmak zor olabilir.

İnsanlar tarafından merak edilen en etkili hamam böceği ilacı çeşitleri şunlardır;

  • Bayer Maxforce Platin hamam böceği ilacı
  • Goliath jel hamam böceği yemi
  • Solfac hamam böceği ilacı
  • Icon 10 CS hamam böceği ilacı
  • Provet Altox hamam böceği ilacı

Hamam böcekleri için etkili olan bu ilaçlar içerik, etki ve fiyat gibi karşılaştırmalar yapılarak satın alınabilir. Böylelikle hem sağlık hem de hijyen açısından rahatsızlık veren böceklerden kurtulmak mümkün olur.

Bayer Maxforce Platin Hamam Böceği İlacı

Hamam böcekleri için kullanılabilecek en etkili ilaçlar arasında Bayer Maxforce Platin hamam böceği ilacı vardır. Bu ilaç jel halinde üretilen bir ilaçtır ve tüm hamam böceklerinde etkilidir. Şırıngası sayesinde kolay bir şekilde uygulanabilir. Kokusuz olarak üretilmiş olan bu ilaç kullanılacağı zaman mekanın boşaltılmasına gerek yoktur. Elektrik kablosu ve ekipmanları çevresi için de kullanıma uygun olan bu jel leke veya kalıntı bırakmadan hamam böceklerinden kurtulmayı sağlar. İçerdiği Klothianidin isimli madde sayesinde hamam böceklerinin birbirini etkileyerek yok olmalarına yardımcı olur.

Goliath Jel Hamam Böceği Yemi

Hamam böceklerinden kurtulmak için kullanılabilecek etkili ilaçlardan birisi de Goliath jel hamam böceği yemidir. Bu yem sayesinde hamam böceklerinden hızlı bir şekilde kurtulmak mümkün olur. Kesin sonuç sağlayan bu yem Alman, Amerikan ve Oriental hamam böceklerinde etkilidir.

Solfac Hamam Böceği İlacı

Hamam böceklerinden kurtulmak için tercih edilebilecek etkili ilaçlardan birisi de Solfac hamam böceği ilacıdır. Bu ilaç toz şeklinde üretilmiştir. İlaç açık alanlarda, kapalı alanlarda ve çöplüklerde kullanıma uygundur. İlaç içeriği sayesinde ilaçlamanın yapılması için mekanın boşaltılmasına gerek yoktur. Uluslararası güvenilirlik belgesi bulunan bu ilaç su bazlı ve kokusuzdur.

Icon 10 CS Hamam Böceği İlacı

Icon 10 CS hamam böceği ilacı evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla görülen hamam böceklerinden kurtulmak için kullanılabilecek hamam böceği ilaçlarındandır. Bu ilaç 20 gün ve üzerinde kalıcılık sağlayarak mekanların böceklerden temizlenmesine yardımcı olur. İlacın insanları etkilememesi için ilaçlanacak alanın boşaltılması gerekir. Etkili olan bu ilaç sulandırılarak kullanılır. Ayrıca kene, tahtakurusu ve sivrisinek gibi farklı haşereler üzerinde de etkilidir.

Provet Altox Hamam Böceği İlacı

En etkili hamam böceği ilaçlarının arasında Provet Altox hamam böceği ilacı bulunur. Bu ilaç dökme çözelti şeklindedir ve çevre ilaçlamalarında kullanıma uygundur. Kısa sürede etkili olan ilaç sayesinde başta hamam böcekleri olmak üzere kene, kara sinek ve pirelerden kurtulmak mümkündür. İlacın kullanımı ise haşere miktarına bağlı olarak belirlenmelidir.

En Etkili Hamam Böceği İlacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?