Worldpest

 

Adalarda İlaçlama Hizmeti

Böcek ilaçlama servisimiz İstanbul un tüm semtlerinde olmak üzere İstanbul Adalar ilçesinde de haşere ilaçlama hizmeti vermektedir.

İstanbul Adaları yazlık yaşam yeri olduğu için ada sakinleri kış boyunca kapalı kalan yazlık evlerine yazları geçmeye başlarlar. Adalar ormanlık bir yerleşim yeridir bununla beraber haşere oluşumları kaçınılmazdır.
İstanbul Adalarında böcek sorunu olarak daha çok örümcek, akrep, hamam böceği türleri, fare, kene gibi haşerelerle karşılaşmak mümkündür.

Adalarda hizmet veren lokanta, restoran , otel gibi iş yerlerinde de haşere sorunları gözlenmektedir. Gerek haşereleri kontrol altına almak gerekse oluşumlarını engellemek adına tabiki belirli periyotlarda haşere ilaçlama hizmeti almak zorunlu hale gelmektedir.

Adalar Böcek İlaçlama Servisi

Adalar böcek ilaçlama Servisi olarak müşterilerimizin belirleyeceği zamanlarda ve haşere türüne göre adalar ilçesine ilaçlama hizmetimiz yaz-kış devam etmektedir.
Adalar da böcek oluşumu genellikle taşınan gıda maddeleriyle taşınarak oluşmaktadır. Ne kadar dikkat edilse de yine de bunun önüne geçilememektedir.

Adalarda Sinek Sorunu Ve Çözümü

Adalarda fayton taşımacılığında atların kullanılmasıyla da çevrede at gübrelerinden dolayı sinek oluşumları da sık görülmektedir. Sinek oluşumlarını kontrol altına almak adına da adalar böcek ilaçlama servisimizden bilgi ve yardım alabilirsiniz.
İstanbul adalarından hizmet talebi olma durumunda bir gün önceden bizleri arayarak ilaçlama hizmeti isteyebilirsiniz. Büyükada, Heybeliada, Kınalıada, Burgazada da  şirketimiz hizmete başlamıştır.

Adalar Böcek İlaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?