Worldpest

Haşere İlaçlama

Firmamız Arnavutköy’de bulunan firma ve kişiler için, böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. Eğer sizin de Arnavutköy’de bir eviniz, büronuz, ofisiniz veya iş yeriniz varsa ve yakın zamanda böceklerden kurtulmak istiyorsanız, sizlere de hizmet vermekten onur duyarız. Böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmetleri ile ilgili firmamızdan ilaçlama teklifi almak isterseniz, lütfen iletişim bilgilerimizden bizi arayınız.

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde ve bölgelerinde böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. Beşiktaş’ta; Abbasağa Mahallesi, Akat Mahallesi, Arnavutköy Mahallesi, Balmumcu Mahallesi, Bebek Mahallesi, Cıhannuma Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Etiler Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Kuruçesme Mahallesi, Kültür Mahallesi, Levazım Mahallesi, Levent Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Türkali Mahallesi, Ulus Mahallesi, Vişnezade Mahallesi, Yıldız Mahallesi bölgelerinde böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmetleri sunuyoruz.

Haşere nedir: İnsanlara diğer memeli, kanatlı hayvanlara ve bitkilere zarar verebilecek bütün canlılara haşere denir. Haşere İlaçlama servisi olarak, genel haşerelere yönelik müdahale ile sorunlarınıza kalıcı ve garantili çözümler sunuyoruz. Haşere kelimesini biraz daha açacak olursak: Bitkiler üzerinde hasatlarımıza zarar verebilen; çekirge kurt, diğer bitki üzeri parazitler bir haşere’dir. Diğer evcil hayvanlar veya kümes hayvanlarımıza tüneyen bit, pire, kene ve diğer parazitlerde haşeredir. İnsanlara zarar verebilen böcekler, kemirgenler, sürüngenler, uçkunlar bu alemdeki birçok canlı haşere grubunun üyesidirler. Ancak bütün böcekleri haşere diye adlandırmak yanlış olur. Örneğin arı bir haşere değildir çünkü insanlığın faydasına olan bir şeyler üretmektedir. Ancak insanın faydasına bir şeyler üreten ipek böceği ise fayda sağlasa da bir haşeredir. Bunun sebebi ise, dut ağacında ki yaprak ve meyvelere zarar vermesidir.

Yeryüzünde yaşamın olabileceği iklim şartlarının uygun olduğu kesimlerin tamamında böcek ve bölgelere göre böcek çeşitleri yaşamaktadır. Maalesef bu canlıların çoğunluğu insanlara zarar vermektedir. Şuan sizinde yaşamış olduğunuz bu çevrede bu zararlılar yüzünüzde başınız dertte olabilir. Böcek İlaçlama ile bu gibi durumlardan kesinlikle arınmak mümkündür. Ancak bu çalışmalar böcek ilaçlama konusunda uzman kişilerin öncelikle bölgede nasıl bir ilaçlamanın yapılması gerektiğinin; sıralı olarak uygulama şekillerini ve hava şartlarının da buna uyum sağlaması ile birlikte özellikle mevcut haşereye yönelik etki sağlayacak ilacın haşerenin biyolojisine uygun insektisitin kullanılması ile çalışmalar yapılmalıdır. Bina çevrelerine salyangoz-sülük için, kene çıyan, karınca vb. için ve fare kontrol istasyonları için ayrı ayrı böcek ilaçlama ve fare ilaçlama çalışmaları yapılmalıdır. Bu gibi unsurlar bahçe ilaçlama için yeterli olan çalışmalarıdır. Bunu bilmekte fayda vardır; ev, ofis, depo ve apartman ilaçlaması yılda iki kere yapılırsa acil olmayan durumlar dışında haşere ile karşılaşma pek yaşanmaz. Bu şartlarda bahçe ve gıda imalatları ya da cafe tarzı sosyal yaşam alanları dahil değildir. Bu yerlere daha yakın zaman dilimleri içerisinde periyodik olarak firmamızın İstanbul böcek ilaçlama çalışmalarından siz de faydalanabilirsiniz.

Worldpest Böcek ilaçlama Haşere İlaçlama, uzun yıllardır böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar firmamız İstanbul içi böcek ilaçlama, haşere ilaçlama yanında, fare ilaçlama, güve ilaçlama, yılan ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, sinek ilaçlama, kuş biti ilaçlama, çıyan ilaçlama, kene ilaçlama, karınca ilaçlama, pire ilaçlama, kulağakaçan ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, arı ilaçlama, akrep ilaçlama ve tesbih böceği ilaçlama alanında da farklı kişi ve firmalara ilaçlama hizmetleri sunmuştur.

Böcek İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama servisimiz ile profesyonel yaklaşım ve özgün metotlar, kaliteli ilaçların kullanımı ile başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Hamam böceklerinin sadece üç türü ülkemizde yaşamaktadır. Bu türleri bir birinden ayıran bir takım fiziki özellikler vardır. Yaşam alanlarını incelediğimizde de onları daha yakından tanıyabiliriz. En büyük ortak özellikleri ise hepsinin sıcak, nemli ve karanlık alanlarda yaşamalarıdır.

Hamam böcekleri saldırgan değildir. İnsanları ısırmazlar ve herhangi özel bir salgılarıyla zehirleme gibi durumları yoktur. Ancak sürekli bir arayış ve keşif içerisinde olduklarından dolayı, kanalizasyon, kalorifer daireleri, kombi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon, bilgisayar monitörü, mutfak tezgâhı ve dolaplarına kadar akla gelebilecek her yere yuvalanmışlardır. Sadece hastalık taşıyıcıları olarak bilinir.(Hepatit, tifo, dizanteri tüberküloz ) Ayrıca yuvalandıkları elektronik eşyaların sistemlerine zarar verdiklerine sık sık rastlamaktayız.

Hamam böceği yoğun olarak mutfak ve banyo gibi alanlarda barınırlar. Bunun en önemli sebebi nem, su, gıda ve sıcaklığın bir arada olduğu tek yerlerdir. Hamam böcekleri günün her saatinde sürekli arayış içerisindedirler. Özellikle geceleri daha çok aktiftirler. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus mutfak ve kilerlerde açık gıda bırakılmamalıdır. Hamam böceği mücadelesi sıvı ilaç, jel ilaç, toz ve diğer insektisit kullanımı ile azaltılarak 30 gün içerisinde tamamıyla bitirmek mümkündür.

Geçmişten günümüze kadar insanlığın her daim karşısında ağır bedeller ödediği ve mücadelesi oldukça zor olduğu fare ilaçlama, büyük şehirlerde günümüzde zorunluluk gerektiren bir faaliyet haline gelmiştir. Fare istilalarını kontrol altına alabilmek için Fare İlaçlama servisimiz acil çağrılarınıza ivedi ile yetişebilmektedir. İstanbul’da fare sayısının çokluğunun nedeni ise, hızla büyüyen devasa yapılar ve daralan doğal yaşam alanlarının yetersizliği, tüketimin artması ile çöp yığınlarının oluşması ve buna paralel olarak mevsimlerin normalin dışında belirmesidir.

Fare ilaçlama , çetin hava şartlarının vermiş olduğu barınma ve yiyecek sıkıntısının sonucunda farelerin insanların yaşam alanlarına saldırmaları ile oluşan problemlerin çözümüdür. Fare; haşere  sınıfında olup, memeli ve kemirgen ailesinden en kalabalık ve en zararlı cinsidir. Fare ilaçlama önemi, bu zararlardan daha önemlisi, gece uykularında çocuk ve yetişkin insanlara yaklaşarak, burun, kulak, dudak, el ve ayak parmaklarını kemirdikleri sık sık yaşanmış olayların en korkutucusudur. Kemirecekleri bir şeye, tükürüklerindeki özel bir salgının da etkisiyle canlılara narkoz etkisi verirler. İnsan uzuvlarından herhangi birini fare kemirmesi sonucunda bireye ölümcül hastalıklar bulaşma riski oldukça yüksektir. En tehlikelisi olan lağım fareleri her yerde yaşamaya uyum sağlarlar, suda, karada yaşayabilirler. Fare ilaçlama hizmetlerimiz kokusuz, külfetsiz, hızlı ve çözümü %100 garantilidir.

Pire ilaçlama ve önemi : Pire hızlı ve küçük olduğundan dolayı neredeyse görünmezdir. Bu durum da el ve ayak bileklerinde ve vücudun çeşitli bölgelerinde yanma, kaşıntı, kızarma oluyorsa bu pirenin olduğuna dair işarettir. Belirtilerini fark ettiğimizde ve pire ilaçlama ile önlem almazsak pire tarafından ısırıldığımızda, ölümcül hastalıkların doğrudan kanımıza geçmesine maruz kalabiliriz. Olabilecek en tehlikeli hastalıklardan bazıları şunlardır; Sıtma, tifo, tifüs, hepatit, humma gibi…

Pire canlılar üzerinde yaşayan bir asalak türüdür. Böcek İlaçlama şirketimizde uzmanlarımızın yaptığı çalışmalar ve gözlemler sonucunda: Özellikle yaz aylarında kedi ve köpeklerde oluşan parazitler üremeleri hızlanarak sayıları artarken sağa sola saçılarak barınak ve beslenebileceği yeni kaynaklar aramaktadırlar. Bu durumlar sonucunda pirelerin çoğunlukla, doğum yapan kedi ve köpeklerin yaşamış olduğu alanlarda oldukça sık karşılaşılır. Pireler iş yeri, ev, insanların yaşadığı diğer sosyal alanlara kediler, köpekler ve ya bir şeye tutunarak geçiş yaparlar.

Ev ilaçlaması günümüzde artık zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Çünkü beklenmedik anlarda tehlike boyutu yüksek birçok haşere tarafından ani baskına uğramamız an meselesidir. Firmamız Worldpest böcek ve haşere ilaçlama alanında yeni nesil ilaçlar ile kokusuz ve renksiz ürünlerin kullanımı ile başarılı sonuçlar elde ederken, sizleri de yoracak olan eski usul temizlik ve hazırlık çalışmalarına da son veriyor. Haşereler gıdalarımızı yiyerek, kemirerek veya dokunarak temas etkisiyle çeşitli hastalıkların zeminini oluştururlar. Bundan daha da önemlisi doğrudan insanlara saldırmalarıdır. Bunun için ev ilaçlaması periyodik zamanlama ile en az altı ayda bir yapılması gerekmektedir.

Böcek ilaçlama firmaları arasında kalite ve özgün nitelikleri ile Marmara bölgesinde öncü olan firmamızın diğer böcek ilaçlama firmaları ile benzer olmayan özelliklerinden biri de nicelikten sıyrılarak nitelik bir boyuta ulaşmış olmasıdır. İlaçlama Firması olarak bölgemizde ki tüm insanlara güzel bir ütopya sunuyoruz. Yaz aylarında her yerde baş gösteren haşerelere yönelik; kene ilaçlama, karınca ilaçlama, çıyan ilaçlama, kırkayak ilaçlama, güve ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama, yılan ilaçlama ve kış aylarında, fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, bu bağlamda haşere ilaçlama mücadelesi vererek yurttaşlarımıza huzurlu bir doğa yaşantısını garanti ediyoruz. Her nevi haşereden uzak kalmanızı sağlayacak bahçe, ev, iş yeri ve diğer sosyal yaşam alanlarında gönül rahatlığı ile vakit geçirme olanağı sunacak hizmetler vermekteyiz.

Worldpest Böcek ve Haşere İlaçlama Şirketi olarak, şirketimizin mobil servis ağının yaygın olduğunu belirtmek isteriz. Firmamız üstlenmiş olduğu hizmetleri, hızlı, garantili, güvenilir çözüm odaklı performans sergileyerek, yapmış olduğu çalışmalarını Garantili İlaçlama ile sonuçlandırmaktadır. Worldpest Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi olarak yapmış olduğumuz bütün hizmetlerimiz 6 ay garantilidir. 6 ay içerisinde hizmet almış olduğunuz haşereye yönelik tekrardan bir üreme ve belirginlik gerçekleşirse şirketimizi arayarak ücretsiz ilaçlama hizmetinden tekrardan faydalanabilirsiniz. Yapılan ilaçlarımız pire, fare hariç olarak tamamı koşulsuz ve şartsız 6 ay ücretsiz servis hakkı tanımaktadır. Fare ve pire ilaçları uzun süre etki sağlayamadığından dolayı 2. uygulamalar ise yarı fiyatına yapılmaktadır. Hizmetlerimizden memnun kalacağınıza dair sizi temin ederiz.

Arnavutköy Beşiktaş İlaçlama Hizmetlerimiz

Böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşınız.

Arnavutköy Böcek İlaçlama ve Haşere İlaçlama Hizmeti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?