Worldpest

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama ve daha bir çok haşere türünün ilaçlamasında İstanbul’un her ilçesinde yoğun bir şekilde hizmet verilmektedir. İstanbul genelinde verilen bütün ilaçlama hizmetleri Worldpest Haşere Kontrol Firması bünyesinde bulunan İlaçlama servisleri ve İlaçlama Firmaları tarafından sağlanmaktadır. Worldpest Haşere Kontrol Firması merkezi Beykoz da olan ve İstanbul genelinde Avrupa Yakası Böcek İlaçlama ve Anadolu Yakasında geniş servis ağı barındırmaktadır.

Avrupa Yakasında Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

İstanbul Avrupa Yakası Böcek İlaçlama uygulamalarında yüzlerce müşteri memnuniyetini arkasına alan bir firmayız. İstanbul’un her ilçesine 1 saat içinde haşere ilaçlama hizmeti sunan firmamız Garantili Çözümleri En Uygun Fiyata sunmaktadır. Worldpest Haşere Kontrol Firmamız siz değerli müşterilerimize acil müdahale amacıyla 7/24 hizmet vermektedir. İlaçlama ciddi iştir. Hem kendi sağlığını hemde sizin sağlığınızı tehlikeye atan kişilere ilaçlama yaptırmayın sağlığınızdan olmayın. Avrupa Yakasında Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İlçeler:

Arnavutköy Böcek İlaçlama

Avcılar Haşere İlaçlama

Bağcılar Böcek İlaçlama

Bahçelievler Haşere İlaçlama

Bakırköy Böcek İlaçlama

Başakşehir Haşere İlaçlama

Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Beşiktaş Haşere İlaçlama

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Büyükçekmece Haşere İlaçlama

Esenler Böcek İlaçlama

Esenyurt Haşere İlaçlama

Eyüp Haşere İlaçlama

Fatih Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa Haşere İlaçlama

Kağıthane Böcek İlaçlama

Küçükçekmece Haşere İlaçlama

Sarıyer Böcek İlaçlama

Şişli Haşere İlaçlama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

 

Avrupa Yakasında Haşere İlaçlaması Yaptığımız Alanlar

Alanında uzman personelimizin İstanbul genelinde verdiği hizmetler içerisinde Avrupa Yakasında daha sıklıkla haşerelere karşı mücadele verdiğimiz alanlar şunlardır:

Ev İlaçlama: En yoğun olarak bulunan haşere türü hamam böcekleridir. Hemen hemen her evde bulunan hamam böcekleri yoğun olarak yiyecek kaynağından dolayı mutfakta ve sıcaklık kaynağından dolayı banyoda bulunurlar. Nadir olarak fare, akrep, örümcek, tatarcık sineği ve sivrisineklere karşı ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Market İlaçlama: İçeride bulunan raflar, reyonlar ve yaş meyve – sebze depolanan alanlarda sıkça ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Otopark İlaçlama: Genellikle fare ilaçlaması hizmeti verdiğimiz alanlar arasında yer alırlar.

Gemi İlaçlama: Dinlenme yerlerinde ve genellikle gemi mutfaklarında hamam böceği ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Bahçe ilaçlama: Genel olarak fare ilaçlama ve kene ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Okul İlaçlama: Kantinler, Kafeteryalar ve Etüd odaları genel olarak ilaçlanmıştır.

Restaurant İlaçlama: İmalathane kısımları ile birlikte daha çok sıcaklığın yoğun olduğu yerlerde yaşamını sürdüren kalorifer ve şark hamam böcekleri için ilaçlama yapılmıştır.

Pastahane İlaçlama: Genel olarak imalatın yapıldığı tatlının döküldüğü veya bulaştığı sıcak yerler küçük haşereler için hizmet verilirken; depo ve erzak istiflenen yerlerde nadir de olsa fare ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Apartman İlaçlama: Ortak kullanım alanları, merdiven boşlukları, çatılar ve bodrumlarda görülen her türlü haşere için ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Alışveriş Merkezleri(AVM): Otopark kısımlarına genellikle fare istasyonları ile kemirgen kontrolü sağlanırken AVM içinde işletmeye göre farklılık göstermekle birlikte kokusuz veya jel ilaçlama hizmeti verilmiştir. AVM ilaçlama hizmeti birer haftalık rutinler ile yapılır.

Villa ve Site İlaçlama: Bahçeler için fareler için uygulama yapılırken bodrum ve çatı için kokulu ilaçlama yöntemleri uygulanmaktadır. Odalara, mutfaklara ve diğer kapalı ortak kullanım alanlarına haşerenin türüne göre kokusuz sıvı ilaçlama veya jel ilaçlaması yapılmaktadır.

Ofis İlaçlama: Genellikle sıcak çalışma ortamlarında, arşiv dolapları ve lavabo etrafında konaklayan haşerelere yönelik ilaçlama hizmetleri verilmiştir.

Hastahane İlaçlama: Fazla malzemelerin yerleştirildiği bodrum katlarda böcek ilaçlama ile birlikte fare ilaçlaması da yapılmaktadır. Hasta odaları, ameliyathane, yeni doğan üniteleri ve yoğun bakım yerlerinde ilaçlamadan bir hafta öncesinde yapılan dezenfeksiyondan sonra bu bölgelere ilaçlama hizmeti verilmiştir. Hastane ilaçlama profesyonel olarak yoğun bir şekilde uygulama yaptığımız alanlardandır.

Haşerelerle Mücadele Kullandığımız Yöntemler

Jel İlaçlama YöntemiSıvı ilaç uygulaması yapılmaya elverişli olmayan yerlerde genellikle gıda üretiminin yoğun olarak yapıldığı yerlerde sıkça uygulanan bir ilaçlama yöntemidir.

Kokusuz İlaçlama YöntemiSıvı İlaçlama yapmaya uygun olan yerlerde, ev halkının evden çıkmadan yaptırabileceği, kısa sürede uygulanan, kokusuz ve renksiz bir ilaçlama yöntemidir.

Kokulu İlaçlama Yöntemi: Genellikle yoğun olarak kullanılmayan bodrumlar, otoparklar ve ambarlar gibi haşerelerin yoğun olarak bulunduğu yerlerde sıklıkla uygulanan bir yöntemdir.

 

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?