Worldpest

Lağım faresi kemirgen sınıfının bir üyesidir. Boyları 25 cm ve 30 cm ye kadar ulaşır. Lağım fareleri adından da anlaşıldığı gibi lağımlarda yaşarlar. Lağım çukurları, lağımlara bağlanan boruların içerisinde yuvalanır ve ürerler.

Lağım faresi diğer farelere göre daha güçlü ve tehlikelidir. Tehlike hissettiği zaman rahatlıkla saldırır ve ısırabilir. Lağım farelerinin yapıları gereği tükürüklerinde bulunan uyuşturucu özelliği ile kemireceği yerleri nefesiyle uyuşturarak kemirirler. Bu uyuşturma özelliği sayesinde insanlarında kulak ve el ayak parmaklarını ısırabilir. Ya da vücudun çeşitli yerlerini ısırabilir.

Lağım fareleri

de diğer fareler gibi yaşam alanlarımıza girip bizleri tedirgin edip çeşitli zararlar vermektedir. Bu fareler lağımlardan boruları ve duvarları delerek ortaya çıkabilirler. Lağım fareleri insan ve hayvan yiyecekleri arasında hemen hemen her gıda malzemesini yerler.

Lağım faresi

mücadelesi amatör insanlar tarafından ve amatör fare ilaçlarıyla mümkün değildir. Öncelikle profesyonel bir ilaçlama şirketi tarafından keşif yapılıp alınacak önlemlerden sonra ilaçlaması yapılmalıdır. Lağım fareleri aynı zamanda çok zeki bir hayvandır. Bunun için fiziksel yöntem ve yapışkan gibi yöntemlerle yakalanması çok zordur.

Fare ilaçlama

servisi olarak fare ilaçlama konusunda sizlere 7/24 kaliteli ve hızlı hizmet vermekteyiz. Fare mücadelesinde kullandığımız rodendisitler bayer marka olup sağlık bakanlığından onaylı ürünlerdir.

Lağım Faresi İlaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?