Worldpest

Çöp sineği mutfak, tuvalet, gıda işi yapan ve un kullanılarak imalat yapılan iş yerleri gibi alanlarda ev iş yerlerinde önemli sorulardan biridir. İşin uzmanı olmayan ve bilgi sahibi olmayan insanlarca mücadelesi imkansız dır. Çöp sineği evlerde bulaşık yıkanan küvetlerin yeterince temiz tutulmaması ve yemek kırıntılarının bu küvetlerde bırakılması sonucu oluşur. Bazı ekmek ve unlu mamüller üretimi yapan iş yerlerinde de temiz bırakılmadığında bu sinekler oluşur. Özellikle yerlerde unların ıslak kalması gibi.

Çöp sineği mücadelesinde kullanılacak ilaçların çok titiz ve dikkatli olarak kullanılması gerekir. Yapılan haşere ilaçlamalarında en riskli olan ilaçlamalardan biridir. Çünkü gıda alanlarında üreyen bir sinekle mücadele edildiğinde insektaya( haşereye) ilacı ulaştırabilmek için gıda maddesine bu kimyasalların bulaşmaması gerekir.

Çöp Sineği İlaçlama

çöp sineği neden olur
çöp sineği ilaçlama

Çöp sineği ilaçlamasında Worldpest İstanbul böcek ilaçlama firması olarak etkili ve sorun odaklı çalışmalar yapmaktayız. Kullanılan ilaç ve ekipmanlarımız en son teknoloji olup sağlık bakanlığından ruhsatlı ilaçlar kullanılmaktadır. Her türlü haşere sorununuzu çözmek için her zaman yanınızdayız.

Çöp Sineği İlaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?