Worldpest

Sinek İlaçlama

Sinekler haşere grubunun uçan cinsleridir. En çok bilinen türler; karasinek, sivrisinek, leş sineği, gider sineği (rögar sineği), çöp sineği ve meyve sineğidir.

Sivrisinek üreme alanları larvasit uygulaması

Sineklerin birçoğu yaz aylarında ürerler. Türlerine göre tehlike ve zararları vardır. Her sineğin üreme ve dinlenme alanları farklıdır. Ahırlar ve hayvan gübrelerinin olduğu yerlerde karasinekler oluşmaktadır. Durgun suların olduğu ve ağaçlık mekânlarda sivrisinekler bulunur. Evlerimizin ve binalarımızın çevresinde bulunan rögarlardan gider sinekleri oluşmaktadır. Evlerde iş yerlerinde çöplerin düzenli dökülmemesi ve gıda işi yapan firmalarda çöp sinekleri daha çok görülmektedir. Meyve ve sebzelerin iyice yıkanmaması sebebi ile de meyve sinekleri oluşmaktadır.

Bu sinek çeşitleriyle mücadele etmek gerçekten çok zordur. Ev sahipleri ve işletme sahiplerinin kendi yöntemleriyle bu haşerelerden kurtulmaları çok zordur. Sinek ilaçlama konusunda şirketimizden ücretsiz bilgi alabilirsiniz. İş yerinize ücretsiz olarak keşif isteyebilirsiniz

Uçkun İlaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?