Worldpest

Burada bahsedeceğim konular hemen, hemen her evde ve işyerinde insanların her an karşılaştığı ve buna çözüm bulabilmek için başvurdukları yollar ve bu yollardan hangilerinin fayda sağlayacağından bahsedeceğim. Bu konuları insanların sıklıkla sorduğu ve dillerinin dönebildiği kadarıyla gündeme getirebildikleri popüler soru ve cevaplarıyla ele alacağım. Birçoğunun hamam böcekleri ile savaştıkları birtakım ilaçların işe yaramadıklarını gördüğünde bunun karşısında en etkili hamam böceği ilacı hangisi gibi soruları her mecrada dile getirerek en etkili sonucu almanın gayesindedir. Bunun için internet dünyasında ve ya çevrelerinde çeşitli tavsiyeler ile karşılaşırlar ancak,  bunların pek azı işe yarayan tavsiyeler ve doğru hamam böceği ilacı arasındadır. Birde bizden duyun; Hamam böceği jelleri

        MARKA  İSMİ                       FİRMA İSMİ

  • Goliath Gel                         D-BASF
  • Maxforce prime                  BAYER
  • Maxforce ace                     BAYER
  • Fibron Gel                         CHRYSAMED
  • Powernext                         CDL KİMYA
  • Bu ürünleri incelemek için ve daha farklı ürünlerimize göz atmak için lütfen E -MAĞAZAMIZ da gezinin.

Daha birçok marka ve isim bulunmaktadır, ama bunların içindeki en etkili hamam böceği jeli diyebileceklerimizi listeledik.

Yukarıda adı geçen tüm hamam böceği jelleri ve markaları jel formunda olanlardır. Bu ilaçların kullanılacağı alanlar, hamam böceklerinin tezgah altı, dolap menteşeleri, kapı pervazları, süpürgelikler, buzdolabı motor kapağının ısınmayan çevresine, bulaşık makinesinin arkası ve üst kapağının dört köşesine birer nokta büyüklüğünde bırakılır. Jel vazelin kıvamında bir yapıya sahiptir ve oda sıcaklığında aylarca kalabilmektedir. Ancak uzun süre kalan jel ilaç, böcekler karşısında içindeki çekicilik özelliğini yitirir, aynı zamanda ilaç dış etkenlerin etkisi ile bekleme süresinin uzun olmasının sonucunda öldürücü özelliğini de kaybetmektedir. Uzmanlarımız yapmış oldukları gözlemler sonucunda kullanılan bazı jellerin bir yıla yakın zamana kadar ilk günkü gibi hala taze kalabildiklerini ancak haşere için etkili olamayacaklarını savunmaktadırlar. Size önerim hamam böceğinin sıklıkla baş gösterdikleri alanlar için ortalama 3 ay gibi zaman dilimlerinde ilaçlamayı yenilemelisiniz.

Hamam Böceği Sıvı ilaçları

Püskürtme ve lokal boyama yöntemi ile yapılabilecek hamam böceği ilaçlaması için özel üretimdir. Hamam böceği sıvı ilaçları diğer ilaçlardan daha geniş bir etki alanı vardır. Jel ve toz kıvamlı hamam böceği ilaçları sadece nesnelerin ulaşılabilir yüzeylerine ve sadece uygun olabilecek alanlarda kullanılabilirler. Ancak çoğu zaman ulaşılması güç alanlara bir fayda sağlayamamaktadır. Burada sıvı ilaç devreye girer; düşünün bir fırın imalatındasınız fırın taşlarının arasına ve daha da arkalarına giden hamam böcekleri topluluğu var ve ya mutfak dolabınızın altında da olabilir buraya kullanılacak en iyi ilaç çeşidi sıvı hamam böceği ilacıdır. İlaç su ile karıştırılarak ilaçlama pompası ile hedefe gönderilir ve orada kalitesine göre tahribat sağlar.

En etkili kokusuz Hamam Böceği İlacı

         MARKA İSMİ                       FİRMA İSMİ

  • K-Othrine SC 50                 BAYER
  • Fendona SC                       D-BASF
  • Icon 10 CS                        SYNGENTA

Yukarıda en etkili kokusuz hamam böceği ilacı vermiş olduğum iki isim, şuan kullandıklarım ilaçlardır. Tabi ki de daha yazılacak isimler var ama onları temin etmek oldukça zordur. Ve Diğer birtakım ilaçlar biraz sert olduğundan hazırlaması oldukça bilgi isteyen bir iştir.

Sıvı Hamam Böceği İlacı Nasıl Kullanılır

Eldiven, gözlük, maske giyiniz.

İlaçlama Pompası, İlaç Pompası, Haşere İlacı Pompası
Böcek İlaçlama Pompası

Bu yazıyı okuduktan sonra sıvı hamam böceği ilacı nasıl kullanılır bilgisine sahip olacaksınız. Elinizde bulunan insektisiti ilaç kutusundaki ölçeği 25 ml kadar doldurarak 5 litrelik püskürtme pompasına ilave ediniz. Daha sonra soğuk suyu ilave ederken köpürmemesi için yavaş, yavaş dökünüz, çalkalanması için yarım litre kadar boşluk bırakmalısınız. Dolum işleminden sonra kapağı kapatıp bir müddet çalkalayınız. İlaçlama yapılacak alanların özellikle duvar diplerini süpürgelikleri ve kapı pervazlarını diz hizasına kadar püskürterek ilaçlayınız. Lütfen ilacı sıkarken ıslanacak kadar uygulayınız abartmaya gerek yoktur. Kesinlikle imalat alanlarına, gıda ve mutfak dolap içleri tabaklara falan sıkmayınız. Kazayla ilaç bunlardan birine değerse bol su ile durulayınız. İlaçlama yapıldıktan sonra iki gün ilaçlı alanlara su değdirip ve paspaslamayınız. Bu işlemlerin sonucunda haşereler etkisiz hale gelecektir. Eğer İlaçlama profesyonelce yapılmış ise etkisini gösterecektir. Ancak çoğunlukla başarısızlık baş gösterir. Bu durumdan kesin ve yüzde yüz başarıyla  kurtulmanız için hamam böceği ilaçlama şirketi ile çalışmanınız en doğru seçimdir.

İlaçlama pompaları ve diğer ekipmanlar için E-MAGAZAMIZ da geziznin.

Toz Hamam Böceği İlacı

Hamam böceği mücadelesinde etkili olan ilaçlama çeşitlerinden biri olan toz ilaç ile uygulama etkili sonuçlar vermektedir. Burada kullanılacak alanları ise jel ilacın ulaşamayacağı duvar içi çatlaklıklara , sıvı ilacında sıkılması riskli görülmesinden dolayı ;örneğin elektirik kablolarının olduğu duvar yarıkları vs için toz ilaç ideal bir çözümdür. Toz ilaç, toz olarak kullanıldığı gibi, su ile seyreltilip de kullanılabilmektedir. Toz olarak kullanılacağı zaman duvar araları ve ulaşılması uzak noktalara hamam böceği ilacı toz püskürtme tabancası ile kullanılmalıdır.

Hamam Böceği toz İlacı

Etkili olduğu birçok ilaçlama firması tarafından kanıtlanmış olan hamam böceği toz ilacı olarak bilen iki ilaç tavsiyesinde bulunacağım ve bu ilaçların etki sürelerini, kullanım şekillerini anlatacağım. İyi bilinmelidir ki toz il

Hamam böceği toz ilacı,hamam böceği ilacı
Hamam Böceği Toz İlacı

açlar ortamdaki hava sürkülasyonu ile açık lanlarda uçuşurlar. İş güvenliği ;gözlük, eldiven, maske takıldıktan sonra kullanılmalıdır.

MARKA                                 FİRMA İSMİ

   Solfac Wp10                          BAYER

 Ficam W                                 BAYER

   K-Othrine WG 250                 BAYER

Daha çok ürün için E-MAGAZAMIZA bakınız

En Etkili Hamam Böceği İlacı Hangisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?