Worldpest

 

İlaçlama Servisimiz Hakkında Genel Bilgi

İstanbul haşere ilaçlama Servisi olarak; İstanbul’un tüm semtlerinde iş yeri, fabrika, ev, apartman, site, gemi, şantiye, villa, okul, otel, restoran, fırın gibi tüm alanlarda böcek ilaçlama ve kemirgen kontrol Hizmetleri vermekteyiz. Gerek tek seferlik gerekse periyodik haşere ilaçlaması şirketimiz tarafından 7/24 yapılmaktadır. Müşterilerimiz çağrı merkezi numaralarımızı arayarak uzman personelimizle görüştükten sonra ilaçlama uygulamasına çağrı ve taleplerini iletebilmektedir. Web sitemiz üzerinden, İnstagram, Facebook, Twetter gibi sosyal ağ üzerinden mesaj ya da mail atarak da bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Yaptığımız Haşere ilaçlama Hizmetleri

1-Yürüyen haşere mücadelesi

Yürüyen haşere; genel haşere gurubundaki haşere türleridir. Bu haşereler karınca, akrep, hamam böcekleri, nem böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, kırkayak, çıyan gibi yürüyen tüm haşerelerdir. Yürüyen haşere mücadelesinde genel olarak kokusuz genel haşere sıvı ilacı, jel ilaç veya gerekirse kokulu gurubundan insektisitler de kullanılabilir.

2-Sinek mücadelesi

Bulunduğumuz bölge İstanbul ve çevresi yaz aylarında sıcak geçmektedir ve nemli bir bölgedir. Buna dayanarak oluşabilecek uçan haşereler ; hayvan gübrelerinden oluşan karasinek, su birikintisi olan alanlarda sivrisinek, lağım kapaklarının açık olması sonucu gider sinekleri, genelde iş yeri ve ev mutfaklarında oluşan meyve sinekleri, çöplerin içinde oluşan çöp sineği oluşabilmektedir.

3- Kemirgen mücadelesi

Kemirgen yani fare; Özellikle iş yerleri, fabrikalar, sitelerin dış alanlarında ve bazen önlem alınmaması halinde iç alanlara da girmektedirler. İstanbul haşere ilaçlama servisi olarak fare mücadelesinde de etkili ve kalıcı çözümler sağlayarak fare ilaçlama hizmeti yapmaktayız. Yılan ilaçlaması Sürüngen mücadelesi olarak yılan, kertenkele gibi sürüngen hayvanlarının mücadelesi ve yaşam alanından uzaklaştırılması şirketimiz ekipleri tarafından yapılmaktadır.

4-Kedi yakalama

Evlerde yaşayan evcil kediler haricinde rahatsızlık veren diğer kedileri yakalamak adına kedi kapanı tedarik etme hizmetimiz vardır. Bu hizmetimizde kedi kanını kiraya veriyoruz ve kedileri nasıl yakalayıp uzaklaştırmanız gerektiğini tarif ediyoruz. Daha sonra kedi probleminiz bittikten sonra kedi kapanını sizden geri alıyoruz. ( İsteyen müşterilerimize kedi kapanı satışımız da vardır.) İletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

5-Garanti Şartları

Haşere ilaçlamalarında haşerenin türüne göre ve yapılacak ilaçlama metoduna göre 3 ay, 6 ay, 12 ay olmak üzere garanti vermekteyiz. Uygulama sonrasında belirtilen garanti süresince haşere sorunu devam etmesi halinde garanti kapsamında tekrar ücretsiz ilaçlama ya gelinmektedir.

6-Kullanılan ilaç ve Ürünler

Haşere ilaçlamalarında kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığından onaylı ev tipi kokusuz ilaçlardır. İlaçlama hizmeti sonrasında ilaçlar ve msts( ilaçlar hakkında güvenlik bilgi formları) raporları, ilaçların kullanım alanları, kullanım şekilleri rapor olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Çağrı merkezimizden Ruhsatlı ilaçlama servisimiz hakkında da gerekli bilgiler öğrenilebilir. İLAÇLAMA TALEP FORMU

İstanbul Haşere İlaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?