Worldpest

JEL İLAÇLAMA

Jel ilaçlama: Evimizin çeşitli yerlerinde duvar çatlakları,lavabo altları,elektronik(buzdolabı ve bulaşık makinesi motoru,televizyon,bilgisayar vb.) birçok eşyaların içerisine yuvalanmış olan hamam böceği ( kalorifer böceği) ve hamam böceği türlerinden arınmak hiç de kolay değildir.Bu canlılar hesapta olmayan misafirlerdir.Daha çok gıda alanları ile birlikte nemli alanlarda barınırlar.Gece ışıkların söndürülmesiyle birlikte evin her köşesinde avlanan hamam böcekleri,açıkta kalan yiyecekler de onlar için ziyafet mamulüdür.

Çamaşır Suyu Hamam Böceğini Öldürür Mü

Jel ilaçlama olmadan kalorifer böceği sıralayacağımız temizlik malzemeleri ; sabun,çamaşır suyu,cif benzeri kimyasallarla birlikte yapışkan bantlar ve çeşitli tuzaklarla ortadan kaldıramayacağınız bir sorun haline gelmiştir.Diğer ağır kimyasallara da başvurmanız durumunda sağlığınızla birlikte evcil hayvanlara da zarar verebilirsiniz.Sayıları artıkça daha çok besine ihtiyaç duyduklarında gündüz vakitlerinde de ortaya çıkmaktan çekinmezler.
Bu çirkin görüntüler ev hanımlarının ve ya herhangi bir işletmedeki müşterilerin sinirlerini bozmak ve tiksindirmek için oldukça yeterlidir.İnsan üzerinde ki psikolojik durumların zedelenmesine yol açan görüntüleriyle huzurunuzu kaçırabilir.Dokundukları her alanı temizlemek mikroptan uzaklaşmanın en iyi yoludur.Fakat temizlikten kısa bir süre sonra tekrar uğrayacakları için, yapmış olduğunuz çalışmaların bir anlamı kalmayacaktır. Buna en iyi çözüm Sağlık Bakanlığı onaylı profesyonel ilaçlama firması ile irtibata geçerek jel ilaçlama uygulaması yaptırmanızı tavsiye ederiz. Hamam böcekleri tek seferde bitmeyebilir bunun için garantili hamam böceği ilaçlama hizmeti veren firmalar en etkili yöntem olan hamam böceği jeli ile ilaçlama yaparak sorunu çözebilirler.

Jel İlaçlama Nasıl Yapılır

Kalorifer böcekleri ;iş yeri, ev ve diğer imalat ve işletmelerde özellikle mekanlarda mutfak alanına yuvalanırlar. Bunu  başlıca sebebi buzdolabı motoru, fırın ve bulaşık makinesi elektronik aksamlarına girerek ısı dengesini korurlar. Daha sonra su ve gıdalarında olması ile mutfak alanları onlar için vazgeçilmezdir. Sayıları arttıkça yaşam alanlarınızın diğer bölümlerine de dağılırlar.

Jel ilaçlama yapılışı
Jel İlaçlama Yapılışı
Jel İlaçlama Yapılışı

Dolap içi menteşelerine, buzdolabı ve bulaşık makinesi motor kısmına, kapı pervazları ve elektrik prizleri kenarlarına yapılır.

Jel İlaç Nedir

Jel ilaç özel kimyasalların karışımı ile elde edilmiş ve insan sağlığına zararı olmayan kokusuz ,homojen ve böceklere kesin çözümü olan bir ilaçlama ürünüdür. Özel bir enjektör içine doldurulan ve diş macunu kıvamlı bir sertlikte olan jel ilaç ucundaki iğne ile hamam böceğine yönelik kolay kullanımlı hamam böceği ilaçlama yüzde yüz başarı getiren etkili bir ilaç özelliği taşımaktadır.

Bu jel ilaçlama için önceden bir hazırlığa ve sonradan da bir temizliğe ihtiyaç duymayacaksınız.Gelen ilaçlama firmasındaki uzman kişi haşerelerin en çok barınabileceği noktaları keşfederek, yoğun ve geçiş yerleri olan merkezlere jel ilaçlama yapacaktır.Bu çalışmaların sonucunda ;görüntü kirliliği ,herhangi bir ilaç kokusu ve en önemlisi insan sağlığı üzerinde bir etkisi olmadan kısa bir süre içinde servisten yararlanacaksınız ve yaklaşık bir buçuk hafta içerisinde hamam böceği türünden evinizde eser kalmayacaktır.Bu konuda detaylı bilgi için lütfen iletişim bölümünden canlı destek hattından ücretsiz yardım isteyiniz.

Jel İlaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?