Worldpest

Kentsel dönüşümün başlangıcı olan Kadıköy ve çevresi bu yıl haşerelerle başları derttedir. Kadıköy böcek ilaçlama firması olarak sıklıkla karşılaştığımız durumlarda fare, sıçan, hamam böcekleri, karınca ve uçan karınca türü karasinek-sivrisinek gibi birçok uğraşması pek güç olan ve insanlara ciddi oranda zarar verebilecek olan zararlı türleri ile karşılaşıyoruz. Her gün artan yıkım ile yapılan yeni binaların yalıtımının iyi olmasından dolayı açıkta kalan haşereler dışarıda kanalizasyonlara, yeşil alanlara, bahçelere ve eski binalara kaçmaktadırlar devam eden yapılanma ile bir süre daha ki; bu uzun bir dönem olacak bu haşereler yaz kış demeden her zaman gün yüzünde olacaktır

Kadıköy fare ilaçlama

Gün ortasında sağa sola koşuşturan fareler yeni bir barınak arama telaşı içerisinde insanların varlığını hiçe sayarak her tarafa saldırmaktadırlar. Kadıköy sakinleri olarak sizde görüyorsunuz ki doğal yaşamı daraltan yıkımlar; darbeli matkaplar, büyük iş makinelerinin gürültüleri büyük titreşimler ile yeraltı dünyasını uyandırarak yer üstüne çıkmaya zorlanmaktadır. Bunun için evlerinizin kapı pencere çevrelerini iyice kontrol etmeli: Su, doğal gaz, akıp gider borularının bulunduğu alanları gözden geçirerek açık bulunan bölümlerini beton ve alçı içerisine bir soda şişesini parçalayarak harca karıştırıp açık olan alanları kapatmalısınız. Bu cam kırıkları farelerin kemirmelerini engelleyecektir. Harç ile kapatılmayacak alanları ise mutfakta bulaşıklarını sürtmüş olduğunuz çelik telleri tıkayarak önlemi alabilirsiniz. Kemirgenler cam-porselen ve metal olan hiçbir şey kemirmez. Bunun dışında köpük, silikon diğer sıradan beton ve alçıları, ahşabı rahatlıkla girmektedirler evinize giren bir fare veya geldiğine şüphelendiğiniz bir durum olursa şayet, lütfen Kadıköy fare ilaçlama firması olarak bizim ile irtibata geçiniz. Gerekli olan tavsiye ve önlemler için uzaktan yardım yaparak hem işinizi kolaylaştırır hem de çözemeyeceğini bir durum varsa kadıköy ilaçlama servisimizi yönlendirerek durumun üstesinden gelebiliriz.

Kadıköy haşere ilaçlama

Kadıköy sahile olan yakınlığı ile daha çok fare, karafatma yani; şark hamam böcekleri nem oranı yüksek olması ile akrep ve diğer zararların barınabileceği uygun bir alandır. Bu gibi haşerelerin tespitinden sonra veya önlemek amacıyla Kadıköy haşere ilaçlama servisi olarak yaşam alanlarınıza ücretsiz olarak haşere keşfi yapıyor ve gerekli olan bilgileri aktardıktan sonra isteğiniz üzerine koruma amaçlı veya olanı kontrol altına alabilmek adına kokusuz, renksiz insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri yatmayacak yeni nesil ürünler kullanarak, bulunduğunuz yeri güvenli bir hale getiriyoruz. Diğer yazılarımızı göz atarak haşereler ile ilgili güncel bilgiler alabilirsiniz karşılaştığınız bir haşereyi tanımıyorsanız WhatsApp 05320624483 üzerinden fotoğraf paylaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Birebir destek için canlı destek hattımızdan 444 7 986 uzman personeller ile görüşebilirsiniz.

kadıköy böcek ilaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?