Worldpest

Kokulu Ve Kokusuz Haşere İlaçlama Farkı

Kokusuz Böcek İlaçlama İşlemleri İçinde bulunmuş olduğumuz bu sıcak günlerde haşere konusunda ciddi bir artış yaşanmıştır. Bu yüzden internet sitelerindeki bilgi platformları, sosyal ağlar üzerindeki bilgi alışverişleri, marketlerde stantlara çıkarılmış olan sprey granül halindeki haşere ilaçları ticari alanda bu sezonda hızlı satışlar yapmaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken önemli bir husus vardır böcek ilaçlama yapacağınız ara kesinlikle kokulu ilaç tercihi yapmayınız.

Kokusuz Böcek İlaçlama İşlemleri yüklü miktarda solvent diğer bir adıyla zehirli gazlarla dolu olduğu için o an sıkmış olduğunuz kapalı alanlarda gözle görülebilir ani etkileri gösterebilir. Daha sonrasında pek bir fayda sağlamayacağı kesindir bununla da bitmiyor kokulu ilaçlamalar uygulaması oldukça zor bir iştir evinizi mi ilaçlamak istediğinizde maske, tulum, eldiven, gözlük kullanarak külfetli bir ekipman temini yapmanız gerekiyor. Daha sonra Sıkmış olduğunuz kokulu ilaçlar apartman dairesinde iseniz komşularınıza ciddi oranda rahatsızlık verecektir ki bu elektrik buhatları, su boruları giderleri, doğal gaz geçiş alanlarında koku sızarak Bir alt üst veya yan komşunuza gidecektir. Burada kişilerin zehirlenme durumu söz konusudur.

Kokusuz Böcek İlaçlama İşlemleri için tercih edilen en doğru ilaçlardan biridir yeni nesil ilaçlardan kalıcılığı 90 güne kadar devam edebilen marka ve kabul görülmüş bir takım insektisitler bulunmaktadır. Yani bunları kullanmaktan hayati risk tehlikesi aza indirgenmiş olarak ve etkili sonuçları almanızı sağlayacaktır.
Kısacası kokulu ilaçlar daha çok anlık etki yaparlar o an sıkıldığı alanda etki yaptıktan sonra havalanmasının ardında bir işe yaramayacaktır. Kokusuz ilaçlar ise sıkılan alanlara rezidüel bir kalıtsallık sağladığından dolayı ilaç uzun süre orada etkisini devam ettirdiğini den dolayı Uzun bir dönem haşerelerden kurtulmuş olacaksınız.

Etkili ve En Güzel Böcek İlaçları

İnsanların en çok araştırarak almak istedikleri zirai dükkanlar, internet satış marketleri, ilaçlama firmaları ile irtibata geçerek talepte bulundukları ve sıklıkla söyledikleri söz bana en etkili böcek ilacının adını söyleyin veya evime en etkili böcek ilacı uygulamasını istiyorum demektedirler. İlaçlama servislerimiz gitmiş oldukları müşteriler sık sık kokulu ilaç tercihini yapar ve ısrarla onu istemektedir. Şimdi kokulu ilaçlar bahsettiğimiz gibi uzun dönem koruma sağlamadıklarından dolayı ve bu kokulu ilaçlar her haşerenin biyolojisine uygun olmadığından dolayı kullanılması çoğu zaman işe yaramamaktadır.

Eskiye dayalı bilgiler olarak kokulu ilaçlamalarda her şeyin alt üst olabileceğini ve bütün kontrolü sağlayacağı düşünceleri günümüzde hala tazeliğini korumaktadır. Burada daha doğrusu yapılması gereken tercih işi uzmanına bırakarak ne gerekiyorsa onun için özel hazırlanmış olan yeni nesil ilaç kullanılmasıdır. Uygulamaları gerçekleştirdikten sonra kısa bir süre ardından uzman kişinin seçmiş olduğu ilacın ne kadar etkili olduğunu sizde gözlemleyebilirsiniz. Bu etki 6 ay veya daha fazla sürmektedir.

Kokusuz Böcek İlaçlama İşlemleri

Böcek ve diğer haşereler için firmamız ile ilaçlama talebinde bulunduğunuz zaman profesyonel ve yeni nesil ilaçlar ile sizi komşularınızı rahatsız etmeyecek şekilde ilaçlama öncesinde bir hazırlık yapmanıza ve ilaçlama sonrasında bir temizlik yapmanıza gerek duymadan problemlerden kurtulmak için en güzel çözümdür. Yani eski usul ilaçlar gibi her tarafa koku yaymak kirletmek ıslatmak ve eşyaları toplatmak gibi bir derdimiz yok tamamı ile ergonomik fırsatlar sunuyoruz. Her türlü böcek ilaçlama talebiniz için canlı destek hattından uzman personellerimiz ile görüşebilirsiniz. Problem yaşadığınız alanda görmüş olduğunuz haşere tanımıyorsanız fotoğrafını çekerek WhatsApp hattımızdan bizimle paylaşarak bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Kokusuz Böcek İlaçlama İşlemleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?