Worldpest

Yem İle Fare İlaçlama

Yem ile fare ilaçlama ya kemirgen istasyonu dediğimiz kutular içerisine yerleştirilen yemlerle yapılır. Ya da kutu konulamayacak yerlere açık olarak yemler atılarak açık yemleme de yapılabilir. Yem İle fare ilaçlaması fare uygulamalarında kesin sonuç vermektedir. Bu uygulama fabrika, site alanları ve iş yerlerinde periyodik olarak yapılması daha çok başarı sağlayacaktır. Yem ile fare ilaçlama her türden fareleri kontrol altına almak mümkündür.

Yem İle Fare İlaçlama

Yem ile fare ilaçlama ancak uzman kişilerce yapılmalıdır. bu fare zehirleri kesinlikle aşırı zehirli kimyasallar olup kesinlikle fare ilaçlama konusunda eğitimli kişilerce uygulanmalıdır.  Yem ile fare ilaçlama kullanılan ilaçlar sağlık bakanlığından onaylı olmalı ve bilindik marka ürünler kullanılmalıdır. Bu yemlerden zehirlenme durumlarında acilen bir sağlık kuruluşuna gidilmelidir. Çocuk ve evcil hayvanlardan uzak tutulmalıdır. Uygulama yapan personelin uyarılarına kesinlikle uyulmalıdır.

WORLDPEST HAŞERE İLAÇLAMA SERVİSİ olarak kullandığımız ürünler halk sağlığı alanında kullanılan kokusuz ve birinci sınıf ürünlerdir.Yem İle Fare İlaçlaması konusunda bilgi almak ve fare ilaçlama servisi istemek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yem-İle-Fare-İlaçlama
Yem İle Fare İlaçlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Destek

Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?